0212 479 20 18 - 0543 250 26 88

Sosyal Medyada Biz}

Promosyon Yelek Kırmızı

Promosyon Yelek Kırmızı

PROMOSYON YELEK KIRMIZI

Promosyon tekstil ürün çeşitlerimiz arasında promosyon yelek modellerimiz önemli bir yer tutmakta ve genelde çözüm ortağı olduğumuz şirketler tarafından her yıl sonbahar ve kış aylarında sıklıkla promosyon yelek imalatı yaptırılmaktadır.Kırmızı promosyon şişme yelek,yada promosyon anorak yelek olarak isimlendirilen bu yelek modelleri üzerine ön ğöğüs ve sırt kısmına uygulanacak firma ismi,firma logosu ile sizlere özel bir promosyon tekstil ürünü haline getirilmektedir.

Promosyon yelek modelleri genel olarak su itici özelliği bulunan tafetta kumaşlardan üretilmekte,iç kısmında 150 gr elyaf bulunmakta,yandan iki cepli,önden tam fermuarlı ve içi astarlı olarak imal edilmektedir.

Görseldeki kırmızı yelek standart promosyon yelek modellerinden farklı olarak çıtçıtlı fermuar kapaklı olarak ürettiğimiz modelimizdir.

Promosyon Yelek Fiyatları

Promosyon yelek fiyatları talep etmiş olduğunuz sipariş adetine,yelek modeline,kumaş türüne ve uygulanacak logo nakış/baskılara göre değişebilmektedir.

Minimum promosyon yelek imalatı sipariş adetimiz 100 adettir.Toptan promosyon yelek fiyatları ve sipariş için bizlere ulaşabilirsiniz.

Promosyon Yelek Kırmızı

50 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN