0212 479 20 18 - 0543 250 26 88

Sosyal Medyada Biz}

Bej Promosyon Yelek

Bej Promosyon Yelek

PROMOSYON YELEK BEJ

Üretimi yapmakta olduğumuz promosyon ürünler arasında promosyon yelek modelleri büyük önem taşıyan tekstil ürünlerimiz arasındadır.Promosyon anorak yelek,yada promosyon şişme yelek olarak bilinmekte olan bu yelek modelleri  üzerine ön ğöğüs ve sırt kısmına uygulanacak firma ismi,firma logosu ile firmanıza özel bir promosyon tekstil ürünü haline gelmektedir.

Promosyon yelek ürünlerimiz genel olarak su iticiliği bulunan tafetta kumaşlardan imal edilmekte,iç kısmında 150 gr elyaf bulunmakta,yandan iki cepli,önden tam fermuarlı ve içi astarlı olarak imal edilmektedir.

Görseldeki bej renk  yelek standart promosyon yelek modellerinden farklı olarak alt kısmı lastik büzmeli olarak üretilmiştir,bu sayede yeleğe hem farklı bir hava kazandırılmış hemde bel kısmı daha toplu durmaktadır.

Promosyon Yelek Fiyatları

Promosyon yelek fiyatları sipariş edeceğiniz yelek adetine,yelek modeline,kumaş türüne ve uygulanacak logo nakış/baskılara göre değişebilmektedir.

Minimum promosyon yelek imalatı sipariş adetimiz 100 adettir.Toptan promosyon yelek fiyatları ve sipariş için bizlere ulaşabilirsiniz.

Promosyon Yelek Krem

47 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN