0212 479 20 18 - 0543 250 26 88

Sosyal Medyada Biz}

Promosyon Yelek Siyah

Promosyon Yelek Siyah

PROMOSYON YELEK SİYAH

Promosyon tekstil ürünleri arasında promosyon yelek ürünleri önemli bir yer tutmakta,Firmalar tarafından her yıl sonbahar ve kış aylarında sıklıkla promosyon yelek imalatı yaptırılmaktadır.Promosyon anorak yelek,yada promosyon şişme yelek olarak adlandırılan bu ürünler üzerine ön ğöğüs ve sırt kısmına uygulanacak firma ismi,firma logosu ile size özel bir promosyon tekstil ürünü haline gelmektedir.

Promosyon yelek modelleri genel olarak su itici özelliği bulunan tafetta kumaşlardan üretilmekte,iç kısmında 150 gr elyaf bulunmakta,yandan iki cepli,önden tam fermuarlı ve içi astarlı olarak imal edilmektedir.

Görseldeki ürün standart promosyon yelek modellerinden farklı olarak çıtçıtlı fermuar kapaklı olarak ürettiğimiz modelimizdir.

Promosyon Yelek Fiyatları

Promosyon yelek fiyatları istenilen sipariş adetine,yelek modeline,kumaş türüne ve uygulanacak logo nakış/baskılara göre değişebilmektedir.

Minimum promosyon yelek imalatı sipariş adetimiz 100 adettir.Toptan promosyon yelek fiyatları ve sipariş için bizlere ulaşabilirsiniz.

promosyon-yelek-anorak-siyah

61 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN