0212 479 20 18 - 0543 250 26 88

Sosyal Medyada Biz}

Lacivert Promosyon Yelek

Lacivert Promosyon Yelek

LACİVERT PROMOSYON YELEK 

Promosyon mont yelek modellerimiz içinde yeralan promosyon yelek oldukça fazla tercih edilmekte ve genellikle şirketler her yıl kış mevsiminde sıklıkla promosyon ürün olarak yaptırılmaktadır.Elyaflı iç kısmı ve su itici özelliği ile kullanım kolaylığı sağlayan,promosyon anorak yelek,yada promosyon şişme yelek olarak bilinen bu ürünlerin ön ğöğüs ve sırt kısmına uygulanacak firma ismi,firma logosu ile size özel bir promosyon tekstil ürünü haline dönüştürülebilmektedir.

Promosyon yelek modellerimiz genel olarak su itici özelliği bulunan tafetta kumaşlardan üretilmekte,iç kısmında 150 gr elyaf bulunmakta,yandan iki cepli,önden tam fermuarlı ve içi astarlı olarak imal edilmektedir.

Görseldeki yelek standart olarak tafetta kumaş,iç kısım 150 gr elyaflı ve astarlı,yadan iki cepli,önden tam fermuarlı olarak ürettiğimiz promosyon yelek modelimizdir.

Promosyon Yelek Fiyatları

Promosyon yelek fiyatları sipariş edeceğiniz yelek adetine,yelek modeline,kumaş türüne ve uygulanacak logo nakış/baskılara göre değişebilmektedir.

Minimum promosyon yelek imalatı sipariş adetimiz 100 adettir.Toptan promosyon yelek fiyatları ve sipariş için bizlere ulaşabilirsiniz.

Promosyon Yelek Lacivert

67 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN