0212 479 20 18 - 0543 250 26 88

Sosyal Medyada Biz}

Ham Bez Çanta Ucuz

Ham Bez Çanta Ucuz

UCUZ HAM BEZ ÇANTA

Ham bez çantalar, kaliteli pamuk ham bezden imal edilen çevreci promosyon tekstil ürünlerimiz arasında yeralmakta olan bir başka ürünümüzdür.

Ham bez çanta ürünlerimiz genellikle fuar süreçleri ve düzenlenen farklı etkinlikler için şirketlerin baskılı olarak sipariş ettikleri ürünler arasında bulunmaktadır.Üzerine serigraf baskı yöntemi ile baskı yapılabilmekte ve size özel bir ucuz promosyon çanta halini alabilmektedir.

Ham bez çanta, tela çanta modeline oranla daha yüksek fiyatlı fakat çok daha sağlıklı,çevreci ve daha sağlamdır.%100 pamuk ham bez kumaşlardan üretilmesi ve bu sayede geri dönüşümü olan bir ürün olmasıda ham bez çantanın bir diğer tercih edilme sebebidir.

Ham Bez Çanta Özellikleri

Tek renk baskılı ham bez çanta,çift renk baskılı ham bez çanta ve baskısız hambez çanta olarak üretim yapılabilmektedir.

Toptan ham bez çanta imalatı konusunda farklı ebatlar üretim yapılabilmekle birlikte görselde yeralan ham bez çanta ürünü 35*40 cm ölçülerinde,omuza asılabilir 80 cm kulplu olarak 140 gr ham bez kumaştan üretilmektedir.

Ucuz Ham Bez Çanta Fiyatları

Ham bez çanta fiyatları konusunda istenilen gramaj,çanta ölçüleri ve yapılacak baskı fiyatı belirleyen önemli etkenlerdendir.Minimum ham bez çanta sipariş adetimiz 100 adettir.Bununla birlikte 500 – 1000 adet gibi yüksek adetli çanta siparişlerinde artan adete göre daha ucuz ham bez çanta fiyatlarını yakalayabilirsiniz. Ham bez çanta fiyatları ve promosyon çanta siparişi için bizlere ulaşabilirsiniz.

Ham Bez Çanta

83 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN