0543 250 26 88 - 0212 438 80 14

Sosyal Medyada Biz}

Ham Bez Çanta Toptan

Ham Bez Çanta Toptan

TOPTAN HAM BEZ ÇANTA

Sıklıkla Promosyon bez çanta olarak kullanılan ham bez çanta ürünümüz, ham bezden imal edilen çevreci promosyon tekstil ürünlerimiz arasında yeralmakta olan bir başka ürünümüzdür.

Ham bez çanta ürünleri sıklıkla fuar dönemleri ve çeşitli etkinlikler için firmaların baskılı olarak tercih etmekte olduğu ürünler arasında bulunmaktadır.Üzerine serigraf baskı yöntemi ile baskı yapılabilmekte ve sizi yansıtan özel bir promosyon bez çanta halini alabilmektedir.

Ham bez çanta, tela çanta modeline oranla daha yüksek fiyatlı fakat çok daha sağlıklı,çevreci ve daha sağlamdır.%100 pamuk ham bez kumaşlardan üretilmesi ve bu sayede geri dönüşümü olan bir ürün olmasıda ham bez çantanın bir diğer tercih edilme sebebidir.

Ham Bez Çanta

Tek renk baskılı ham bez çanta,çift renk baskılı ham bez çanta ve baskısız hambez çanta olarak üretim yapılabilmektedir.

Toptan ham bez çanta imalatı konusunda farklı ebatlar üretim yapılabilmekle birlikte görselde yeralan ham bez çanta ürünü 35*40 cm ölçülerinde,omuza asılabilir 80 cm kulplu olarak 140 gr ham bez kumaştan üretilmektedir.

Minimum ham bez çanta sipariş adetimiz 100 adettir.Ham bez çanta fiyatları ve promosyon çanta siparişi için bizlere ulaşabilirsiniz.

Ham Bez Çanta

 

72 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN