0212 479 20 18 - 0543 250 26 88

Sosyal Medyada Biz}

Promosyon Ham Bez Çanta

Promosyon Ham Bez Çanta

PROMOSYON HAM BEZ ÇANTA

Promosyon Ham bez çanta, pamuk ham bezden üretilmekte olan çevre dostu promosyon tekstil ürünlerimiz arasında yeralan bir başka tekstil ürünümüzdür.

Promosyon Ham bez çanta modelleri sıklıkla fuar dnemlerinde ve düzenlenen farklı etkinliklerde şirketlerin baskılı olarak tercih ettiği promosyon ürünler arasında yeralmaktadır.Çanta üzerine serigraf baskı  ile baskı yapılabilmekte ve size özel bir ham bez çanta halini alabilmektedir.

Ham bez çanta, tela çanta modeline oranla daha yüksek fiyatlı fakat çok daha sağlıklı,çevreci ve daha sağlamdır.%100 pamuk ham bez kumaşlardan üretilmesi ve bu sayede geri dönüşümü olan bir ürün olmasıda ham bez çantanın bir diğer tercih edilme sebebidir.

Ham Bez Çanta Özellikleri

Tek renk baskılı ham bez çanta,çift renk baskılı ham bez çanta ve baskısız hambez çanta olarak üretim yapılabilmektedir.

Toptan ham bez çanta imalatı konusunda farklı ebatlar üretim yapılabilmekle birlikte görselde yeralan ham bez çanta ürünü 35*40 cm ölçülerinde,omuza asılabilir 80 cm kulplu olarak 140 gr ham bez kumaştan üretilmektedir.

Ham Bez Çanta Fiyatları

Ham bez çanta fiyatları için  istenilen gramaj,çanta ölçüleri ve yapılacak baskı fiyatı etkileyen önemli faktörlerdir.Minimum ham bez çanta sipariş adetimiz 100 adettir.Bununla birlikte 500 – 1000 adet gibi yüksek adetli çanta siparişlerinde artan adete göre daha ucuz ham bez çanta fiyatlarını yakalayabilirsiniz. Ham bez çanta fiyatları ve promosyon çanta siparişi için bizlere ulaşabilirsiniz.

Ham Bez Çanta

70 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN