0212 479 20 18 - 0543 250 26 88

Sosyal Medyada Biz}

Promosyon Yelek Bordo

Promosyon Yelek Bordo

PROMOSYON YELEK BORDO

Promosyon ürünlerimiz arasında promosyon yelek sıkça tercih edilmekte ve firmalar her sene sonbahar ve kış aylarında sıklıkla promosyon yelek imalatı yaptırılmaktadır.Promosyon anorak yelek,yada promosyon şişme yelek olarak adlandırılan bu ürünler üzerine ön ğöğüs ve sırt kısmına uygulanacak firma ismi,firma logosu ile size özel bir promosyon tekstil ürünü haline gelmektedir.

Promosyon yelek ürünlerimiz genelde su itici özelliği bulunan tafetta kumaşlardan üretilmekte,iç kısmında 150 gr elyaf bulunmakta,yandan iki cepli,önden tam fermuarlı ve içi astarlı olarak imal edilmektedir.

Görseldeki bordo yelek standart promosyon yelek modellerinden farklı olarak kare kapitoneli,belden lastikli olarak ürettiğimiz modelimizdir.

Promosyon Yelek Fiyatları

Promosyon yelek fiyatları sipariş edeceğiniz yelek adetine,yelek modeline,kumaş türüne ve uygulanacak logo nakış/baskılara göre değişebilmektedir.

Minimum promosyon yelek imalatı sipariş adetimiz 100 adettir.Toptan promosyon yelek fiyatları ve sipariş için bizlere ulaşabilirsiniz.

Promosyon Yelek Bordo

74 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN