0212 479 20 18 - 0543 250 26 88

Sosyal Medyada Biz}

Promosyon Tişört Siyah

Promosyon Tişört Siyah

SİYAH PROMOSYON TİŞÖRT

Promosyon T-shirt : Pamuk yada polyester kumaşlar ile imal edilen ve üzerleri firma baskı,nakışlı olarak imal edilen tshirt modelleridir.

Daha çok bisiklet yaka t-shirt,sıfır yaka tshirt,promosyon tişört gibi isimlerle adlandırılan bu tişört modelleri ön göğüs yada sırt kısmına uygunalan firma logo ve isimleriyle promosyon tshirt olarak kullanılmaktadır.

Görselde bulanmakta olan siyah promosyon t-shirt modelimizdir.Çeşitli bedenlerde (S,M,L,XL) toptan tişört imalatı yapabilmekteyiz.Bay ve bayan promosyon tshirt imalatımız bulunmaktadır.

Promosyon T-shirt Fiyatları

Promosyon Tişört Fiyatları siparişleriniz adetlerine göre farklılık gösterebilmektedir.Minimum promosyon t shirt sipariş mikratımız 100 adettir.Bunun yanısıra baskılı tshirt fiyatları yine sipariş adetinize ve istemiş olduğunuz baskı türüne göre değişebilmektedir.Uygulanacak baskı türü yapılacak baskının renk sayısına göre değişebilmektedir.Sipariş etmek istediğiniz tshirt adetini ve istemiş olduğunuz baskılarınızı bizlere email ile ulaştırarak promosyon tişört fiyatları ve toptan promosyon tişört konularında bilgi edinebilirsiniz.

Promosyon T-shirt Özellikleri

  • % 100 Pamuk Penye ya da 30/1 Suprem Open end kumaş * Sıfır Yaka Ve V Yaka Alternatif
  • 145 Gram * Sıfır Yaka Ve V Yaka Alternatifleri
  • Serigrafi Baskı, Emprime Baskı, Nakış, Digital Transfer Baskı Alternatifleri
  • S – M – L – XL Ve Çocuk Beden Seçenekleri

64 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN