0212 479 20 18 - 0543 250 26 88

Sosyal Medyada Biz}

Promosyon Tişört Beyaz

Promosyon Tişört Beyaz

BEYAZ PROMOSYON TİŞÖRT

Promosyon T shirt : Pamuk ve polyester türü malzemeler kullanılarak imal edilen iplikler dokunarak kumaş haline getirilir.Bu kumaşlardan üzeri firma baskı,nakışlı olarak üretilen tshirt modelleridir.

Genellikle bisiklet yaka t-shirt,sıfır yaka tshirt,promosyon tişört gibi adlandırılan bu t-shirt modelleri ön göğüs yada sırt kısmına uygunalan firma logo ve isimleriyle promosyon tekstil ürünü olarak kullanılmaktadır.

Görseldeki bisiklet yaka beyaz promosyon tişört modelimizdir.Farklı bedenlerde (S,M,L,XL) tişört imalatı yapabilmekteyiz.Bay ve bayan promosyon t shirt imalatımız bulunmaktadır.

Promosyon T-shirt Fiyatları

Promosyon Tişört Fiyatları sipariş vereceğiniz promosyon tişört adetine göre değişebilmektedir.Minimum promosyon tişört sipariş adetimiz 100 adettir.Bunun yanısıra tshirt baskı fiyatları yine sipariş adetinize ve istemiş olduğunuz baskı türüne göre değişebilmektedir.Uygulanacak baskı türü yapılacak baskının renk sayısına göre değişebilmektedir.Sipariş etmek istediğiniz tshirt adetini ve istemiş olduğunuz baskılarınızı bizlere email ile ulaştırarak promosyon tshirt fiyatları ve toptan promosyon tişört konularında bilgi edinebilirsiniz.

Promosyon T-shirt Özellikleri

  • % 100 Pamuk Penye ya da 30/1 Suprem Open end kumaş * Sıfır Yaka Ve V Yaka Alternatif
  • 145 Gram * Sıfır Yaka Ve V Yaka Alternatifleri
  • Serigrafi Baskı, Emprime Baskı, Nakış, Digital Transfer Baskı Alternatifleri
  • S – M – L – XL Ve Çocuk Beden Seçenekleri

58 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN