0212 479 20 18 - 0543 250 26 88

Sosyal Medyada Biz}

Polar Atkı Bere Lacivert

Polar Atkı Bere Lacivert

Lacivert Polar Atkı Bere

Polar atkı bere modelleri imalatını yapmakta olduğumuz promosyon tekstil ürünleri arasında bulunmaktadır.Kaliteli tüylenmez polar kumaşlar kullanarak ürettiğimiz promosyon polar atkı bere modellerimiz gerek fiyatı gereksede poların sıcak tutma özelliği ve yumuşak yapısı sayesindeki kullanım kolaylığı ile tercih sebebi olmaktadır.

Promosyon Polar Atkı Bere modellerimizin üzerine firma logo ve isimleriniz nakış olarak işlenebilmekte ve bu sayede ürünler firmanıza özel,reklam gücü yüksek birer promosyon tekstil ürünü halini almaktadır.

Aşağıdaki görseldebulunan lacivert polar promosyon atkı bere modelimiz 220gr polar kumaşlardan imal edilmiştir.Polar bereler unisex olarak standart ölçülerde üretilirken,polar atkı ölçüsü 21 cm x 150 cm’dir ve uç kısımları püsküllüdür.

Polar atkı bere fiyatları açısından daha ekonomik fiyatları bulabilmek için yüksek adetli ucuz polar atkı bere siparişleriniz için bu kumaş türünü ve polar atkı bere modelini tercih edebilirsiniz.

Polar renk kartelamızdan kurumsal renklerinize uygun rengi seçebilirsiniz.Minimum polar atkı bere sipariş adetimiz 50 adettir.

Polar atkı bere fiyatları ve toptan polar atkı bere siparişi için bize ulaşıp detaylı bilgi alabilirsiniz.

Polar Atkı Bere Lacivert

43 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN