0212 479 20 18 - 0543 250 26 88

Sosyal Medyada Biz}

Polar Atkı Bere Turuncu

Polar Atkı Bere Turuncu

Turuncu Promosyon Polar Atkı Bere

Kışlık promosyon tekstil ürün modellerimiz arasında imalatını yapmakta olduğumuz polar atkı bere modelleri yeralmaktadır.1.kalite tüylenmez polar kumaşlardan üretmekte olduğumuz promosyon polar atkı bere ürünlerimiz gerek fiyatı gereksede poların sıcak tutma özelliği ve yumuşak yapısı sayesinde kazandığı kullanım kolaylığı ile tercih sebebi olmaktadır.

Promosyon Polar Atkı Bere çeşitlerimiz üzerine firma logo ve isimleriniz nakış olarak işlenebilmekte bu sayede ürünler firmanıza özel birer promosyon ürün haline getirilmektedir.

Görsellerde yeralan turuncu promosyon atkı bere modelimiz 220gr polar kumaşlardan üretilmektedir.Polar bereler unisex olarak standart ölçülerde üretilirken,polar atkı ölçüsü 21 cm x 150 cm olarak uç kısımları püsküllüdür.

Polar atkı bere fiyatları açısından daha ekonomik fiyatları yakalamak için yüksek adetli ucuz polar atkı bere siparişleriniz için bu kumaş türünü ve polar atkı bere modelini tercih edebilirsiniz.

Polar renk kartelamızdan kurumsal renklerinize uygun rengi seçebilirsiniz.Minimum polar atkı bere sipariş adetimiz 50 adettir.

Polar atkı bere fiyatları ve promosyon atkı bere toptan siparişi için bizlere telefon ya da email yoluyla ulaşabilirsiniz.

Polar Atkı Bere Turuncu

62 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN