0543 250 26 88

Sosyal Medyada Biz}

Polar Şal Camel

Camel Renk Polar Şal

Polar şal ürünlerimiz arasında yeralmakta olan camel polar şal modelimizdir.

Polar Şal cafeler,restaurantlar ve oteller benzeri açık hava mekanları bulunan bir çok farklı işletmede müşteriler tarafından en çok talep edilen ürünler arasında bulunmaktadır.Polar Şal sadece soğuk kış aylarında değil, serin geçen yaz akşamlarında kullanılabilen bir promosyon tekstil ürünüdür.

Promosyon Polar Şal

Promosyon polar şal işletmelerinizin logo,isim veya sloganlarının şal üzerine nakış yöntemi uygulanması sonucu ortaya çıkarılır.Firma reklam tanıtımına katkıda bulunması ve işletmenize özel bir ürün oluşturulması açısından polar şal üzerinde logonuzun bulunması önerilir.

Polar Kumaş Özellikleri

Firmamız tarafından üretilmekte olan polar şal modellerinde sadece 1.kalite antipilling yani tüylenme yapmayan polar kumaşlar kullanmaktayız.Kesinlikle piyasada parti malı diye nitelendirilen 2.sınıf kumaşlar kullanılmamaktadır.Polar kumaşlar 220 gr ve 280 gr arası gramaj değerlerine sahiptir.

Polar Şal Özellikleri

Standart olarak polar şal ebatımız 170 cm * 60 cm’dir.Bu ebat polar şal için gerek kullanım gereksede ekonomik olması amacıyla yeterli bir ölçüdür.Yinede müşterilerimizin isteğine göre polar şal ölçüleri değiştirilebilmektedir.Polar şal siparişlerinizde firma renklerinize uygun olan rengi geniş polar kumaş renk kartelamızdan seçebilirsiniz.Polar şallarımız kendinde püsküllü olarak hazırlanmaktadır.

Polar Şal Siparişi

Bizlere ulaşarak istediğiniz ürünün rengini belirtir ve uygulanacak logoyu mail atarsanız istenilen renk üzerine firma logonuz uygulanarak ücretsiz bir görsel çalışma yapıp sizlere en kısa sürede ulaştırmaktayız.Bu sayede sipariş öncesi ürünün bitmiş halini görebilirsiniz.

Polar Şal Fiyatları

Polar şal fiyatları konusunda bir kaç önemli etken bulunmaktadır.Kumaşın kalitesi,gramajı,polar şal sipariş adeti ve polar şal ölçüleri.Fiyat açısından ekonomik olması önemlidir,fakat piyasada yeralan çok ucuz polar şallara dikkat etmenizi öneririz,çünkü çok ucuz ürün yüksek ihtimalle kalite açısından da düşük bir ürün olacaktır.Müşteri memnuniyetiniz ve prestijiniz açısından oldukça önemli bir noktadır.

 

1.679 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN