0212 479 20 18 - 0543 250 26 88

Sosyal Medyada Biz}

Polar Boyunluk Bere Turkuaz

Polar Boyunluk Bere Turkuaz

Mor Promosyon Polar Boyunluk Bere

Turkuaz Polar boyunluk bere  modeli son zamanlarda kullanımı oldukça artmış promosyon bere modelleri arasında yeralmaktadır. Standart mor promosyon polar bere modellerine göre daha kullanışlı oluşu, iki farklı kullanım fonksiyonuna sahip olması ve daha spor bir görünüme sahip olması nedeniyle sıklıkla tercih edilmektedir.

Turkuaz renk Polar boyunluk bereler en çok tercih edilen renkler arasındadır. Turkuaz Polar Boyunluk Bere, tüylenmez 1.kalite polar kumaşlardan üretilmektedir. Esnek bir kumaşa sahip olması ile unisex kullanıma sahiptir. Polar boyunluk bere üzerine aşağıdaki örnek çalışmalarımızda olduğu gibi kurumsal logonuzu nakış olarak iştelebilirsiniz.

Boyunluk bere imalatı ve satışı toptan yapılmaktadır. Minimum Polar Boyunluk Bere sipariş adetimiz 100 adettir. Geniş polar renk kartelamızdan kurumsal renklerinize uygun rengi seçerek sipariş verebilirsiniz. Promosyon boyunluk bere fiyatları ve toptan polar boyunluk hakkında bilgi almak için iletişim kanallarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

6 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN