0212 479 20 18 - 0543 250 26 88

Sosyal Medyada Biz}

Polar Atkı Mavi

Polar Atkı Mavi

Polar Atkı Mavi

Polar atkı modellerimiz arasında yeralan, promosyon amaçlı olarakta kullanılabilen saks mavi polar atkı ürünümüzdür.Polar atkılar soğuk kış mevsimlerinde en çok kullanılan tekstil ürünleri arasında bulunmakta olduklarından,promosyon ürün yaptırmak isteyen firmalar tarafında da sıkça edilen kış promosyon ürünleri arasında önde gelmektedir.

Tüylenmez polar kumaşlardan üretmekte olduğumuz polar atkı ürünümüz, polar kumaşın yumuşak dokusu ve sıcak tutma özelliği ile kullanımı rahat bir ürün oluşturmaktadır.

Kumaş Seçimi
Polar atkı kumaş seçenekleri..

200 gr ve 280 gr olarak iki tür polar kumaş seçeneğimiz vardır.Tercihinize göre iki kumaştanda atkı imalatı yapılabilmektedir.İki kumaş arasında gramaj (kumaş kalınlığı) farkı bulunmaktadır.Bu fark belli ölçülerde maliyetleri dolasıyla polar atkı fiyatına etki etmektedir.

Polar Atkı Fiyatları
Polar atkı fiyatları hakkında bilgiler.

Polar atkı fiyatları konusunda etkili bir diğer etken ise sipariş adetinizdir.Polar imalatında minimum 100 adet imalat yapılmaktadır,fakat uygun,ekonomik fiyatların yakalanabilmesi yüksek adetlerde daha mümkündür.

Promosyon Polar atkı imalatında firma logonuzu nakış olarak polar bere üzerine işleyebilmekteyiz.İşlenecek olan logoda fiyatı değiştirebilmektedir.

Polar renk kartelamızda bulunan bir çok renk seçeneğimiz arasından seçiminizi yaparak üretim yaptırabilirsiniz.Toptan polar atkı fiyatları ve polarbereatkı siparişi için bizlere telefon ve e-mail yolu ile ulaşabilir,bilgi alıp sipariş verebilirsiniz.

156 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN