0212 479 20 18 - 0543 250 26 88

Sosyal Medyada Biz}

Polar Atkı Bere Yeşil

Yeşil Promosyon Polar Atkı Bere

Kış mevsimi promosyon tekstil ürünlerimiz arasında imalatını yaptığımız  polar atkı bere modelleri yeralmaktadır.Kaliteli tüylenmez polar kumaşlar kullanarak ürettiğimiz promosyon polar atkı bere modellerimiz gerek fiyatı gereksede poların sıcak tutma özelliği ve yumuşak yapısı sayesindeki kullanım kolaylığı ile tercih sebebi olmaktadır.

Promosyon Polar Atkı Bere ürünlerimizin üzerine firma logo ve isimleriniz nakış olarak uygulanabilmekte bu şekilde ürünler firmanıza özel,reklam gücü yüksek birer promosyon tekstil ürünü halini almaktadır.

Ürün görselinde yeralan yeşil polar  promosyon atkı bere modelimiz 220gr polar kumaşlardan imal edilmiştir.Polar bereler unisex olarak standart ölçülerde üretilirken,polar atkı ölçüsü 21 cm x 150 cm’dir ve uç kısımları püsküllüdür.

Polar atkı bere fiyatları açısından daha ekonomik fiyatları bulabilmek için yüksek adetli ucuz polar atkı bere siparişleriniz için bu kumaş türünü ve polar atkı bere modelini tercih edebilirsiniz.

Polar renk kartelamızdan kurumsal renklerinize uygun rengi seçebilirsiniz.Minimum polar atkı bere sipariş adetimiz 50 adettir.

Polar atkı bere fiyatları ve toptan polar atkı bere   siparişi için bizlere telefon ya da email yoluyla ulaşabilirsiniz.

Polar Atkı Bere Yeşil

59 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN