0212 479 20 18 - 0543 250 26 88

Sosyal Medyada Biz}

Mavi Polar Bere

Mavi Polar Bere

Mavi Polar Bere

Polar bere ürünlerimizden biride, promosyon amaçlı olarakta kullanılabilen düz mavi polar bere ürünümüzdür.Polar bereler soğuk kış mevsimlerinde en çok kullanılan tekstil ürünleri arasında yeralmakta olduğundan,promosyon ürün yaptırmak isteyen firmalar tarafında da en çok tercih edilen kış promosyon ürünlerinde önde gelmektedir.

Tüylenmez polar kumaşlardan üretmekte olduğumuz polar bere ürünümüz, polar kumaşın yumuşak dokusu ve sıcak tutma özelliği ile kullanımı rahat bir ürün oluşturmaktadır.

Kumaş Seçimi

200 gr ve 280 gr olarak iki çeşit polar kumaş seçeneğimiz bulunmaktadır.Tercihinize göre iki kumaştanda üretim yapılabilmektedir.İki kumaş arasında gramaj (kumaş kalınlığı) farkı bulunmaktadır.Bu fark belli ölçülerde maliyetleri dolasıyla ürünün fiyatını değiştirmektedir.

Polar Bere Fiyatları

Polar bere fiyatları konusunda etkili bir diğer etken ise sipariş adetinizdir.Polar bere üretiminde minimum 100 adet imalat yapılmaktadır,fakat uygun,ekonomik fiyatların yakalanabilmesi yüksek adetlerde daha mümkündür.

Polar bere imalatında firma logonuzu nakış olarak polar bere üzerine işleyebilmekteyiz.İşlenecek olan logoda fiyat konusunda etkili olmaktadır.

Polar renk kartelamızda bulunan bir çok renk seçeneğimiz arasından seçiminizi yaparak üretim yaptırabilirsiniz.Toptan polar bere fiyatları ve polar bere siparişi için bizlere telefon ve e-mail yolu ile ulaşabilir,bilgi alıp sipariş verebilirsiniz.

polar bere mavi

117 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN